Кропивка Софія Юхимівна

Кропивка Софія Юхимівна

                  Кропивка Софія Юхимівна  , українка, освіта  вища, у 1970 році закінчила Харківський державний інститут культури по спеціальності бібліотекознавство та бібліографія. Маю 52 роки трудового стажу, з них 19 державної служби З 1970 по 1975 працювала методистом, старшим методистом Центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва. З 1975 по 1980  - старший інспектор Управління культури Київського міського виконавчого комітету. З 1980 по 1986 -  Начальник Головної бібліотечної інспекції Міністерства культури України, з 1986 по 1991 рік – Директор Державної бібліотеки для юнацтва. До  2004 року працювала прес-секретарем Національної Ради соціального партнерства при Президентові України.

                   Кропивка Софія Юхимівна  Керівником ОСН «КМ «Новопечерський» обрана у 2006 році.

                 ОСН «Комітет мікрорайону «Новопечерський» - один з найбільших  у місті Києві, об’єднує  84 житлових будинків , в яких проживає біля 12 тисяч мешканців. ОСН має великий досвід самоорганізації населення, діяльності  у відстоюванні інтересів громади, у вирішенні проблем спільноти мешканців конкретних будинків.  Двічі перемагав у міському конкурсі соціальних проектів:  Реалізовані  Проекти «Створення Центру інтелектуального розвитку та змістовного дозвілля дітей»  та «Система соціального інформування  у мікрорайоні «Новопечерський».

              ОСН «Комітет мікрорайону «Новопечерський»  плідно співпрацює з депутатами Київради,  налагодив ділове співробітництво  з житлово - комунальними підприємствами в частині контролю за якістю комунальних послуг  та проведенням ремонтних робіт  у житлових будинках.

 

ОСН розміщений за адресою: Тверська 6, офіс 24, тел.3610588 та 3617461.