Шульга Олег Олександрович

Шульга Олег Олександрович

                                                     Автобіографія

Я, Шульга Олег Олександрович, народився 29 серпня 1990 року в місті Києві, українець.

У 2012 році закінчив з відзнакою Національний транспортний університет м. Києва і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Транспортний менеджмент та логістика» та здобув кваліфікацію магістра з «Менеджменту організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав у 2011 році на посаді помічника рієлтора з нерухомості у ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Інвестиції в нерухомість".

З 2012 року працював на посаді менеджера соціальних досліджень  в ТОВ «Центр порівняльних соціальних досліджень «ЦЕССІ-Україна».

У лютому 2019 року був обраний територіальною громадою керівником органу самоорганізації населення «Комітету мікрорайону «Куренівка».

Громадська діяльність:

У шкільні роки приймав участь у шкільному самоврядуванні, за що був нагороджений почесною грамотою.

Влітку 2017 року- волонтер у міжнародному дитячому таборі «Valko».

У 2018 році був у команді проекту № 403 «Профорієнтація учнів 9 класів Подільського району», який приймав участь у міському конкурсі громадських проектів м. Києва- «Громадському бюджеті 2019 р.».

У 2019 році- автор проекту № 1197 «Ремонт сходів при вході в бібліотеку ім. І.Франка по вул. Кирилівська, 117» (в рамках «Бюджету участі 2020 р.»).